موستانگ F100 یک کارت PCIe می باشد که با بهره گیری از چیپ FPGA پرقدت و قابل برنامه ریزی Intel Arria 10 امکانات بسیاری را در اختیار کاربر خود قرار می دهد

⁣با توجه به این مهم که ذخیره سازهای کیونپ هر روز به سمت پشتیبانی از نرم افزارهای بیشتر با قابلیت ها و فناوری های پیشرفته تر (ذخیره سازی تصاویر دوربین ها، مجازی سازی و هوش مصنوعی) پیش میروند، شما دیگر تنها به فضای بیشتر برای ذخیره کردن اطلاعات خود نیاز ندارید بلکه با توجه به پیشرفت فناوری نیاز به توان پردازشی بیشتر و امکانات بالاتر جهت هرچه بهینه تر کردن فعالیت ها نیازمندین. موستانگ F100 یک کارت PCIe می باشد که با بهره گیری از چیپ FPGA پرقدت و قابل برنامه ریزی Intel Arria 10 امکانات بسیاری را در اختیار کاربر خود قرار می دهد. با نصب این کارت بر روی ذخیره ساز کیونپ یا PC های سازگار می توانید قابلیت های بسیاری از جلمه پردازش های سنگین هوش مصنوعی را بر روی دستگاه فعال سازی کنید.
برخی از ویژگی های Mustang-F100 عبارتند از:

طراحی کارت بصورت Half-height, half-length, double-slot
مصرف بهینه انرژی برق و low-latency
پشتیبانی از نرم افزار کاربردی OpenVINO و امکانات هوش مصنوعی AI
امکان برنامه ریزی FPGA ها برای کاربردهای هوش مصنوعی و deep learning مختلف

نرم افزار OpenVINO
نرم افزار کاربردی OpenVINO که بر اساس سیستم های عصبی پیچیده (CNN) طراحی شده می تواند کارایی سخت افزار را مدیریت کرده و از حداکثر توانایی آن بهره برداری کند. این نرم افزار با بهینه سازی مدل های از پیش تعریف شده هوش مصنوعی مانند Caffe, MXNET به فایل های باینری و اجرای آن توسط سخت افزارهای اینتل دنیای جدیدی را برای بکارگیری این فناوری پیش روی کاربران قرار می دهد.

هوش مصنوعی و deep learning  را بر روی سرور یا PC خود فعال سازی کنید
شما می تواند با استفاده از کارت Mustang-F100 بر روی سرور یا PC خود که از پردازنده های اینتل و سیستم عامل لینوکس اوبانتو بهره گیری می کند توان پردازشی مناسبی را برای استفاده از اپلیکیشن هایی مانند deep learning ، Video streaming و سیستم های موجود در مراکز داده استفاده کنید. این کارت یک راه حل ایده آل برای بکارگیری هوش مصنوعی در تمامی نیازهای بوجود آمده در کسب و کار شما و یا پروژه های تحقیقاتی می باشد.
برای استفاده از امکانات کارت Mustang-F100 فقط کافیست پس از نصب سخت افزاری، نرم افزار OpenVINO toolkit را از طریق app store دانلود و نصب کنید. دقت داشته باشید برای نصب و اجرای این نرم افزار می بایست سیستم عامل خود را به نسخه 4.4.0 یا بالاتر بروزرسانی کرده و قابلیت VM pass-through  را غیر فعال سازید.

As QNAP NAS evolves to support a wider range of applications (including surveillance, virtualization, and AI) you not only need more storage space on your NAS, but also require the NAS to have greater power to optimize targeted workloads. The Mustang-F100 is a PCIe-based accelerator card using the programmable Intel® Arria® 10 FPGA that provides the performance and versatility of FPGA acceleration. It can be installed in a PC or compatible QNAP NAS to boost performance as a perfect choice for AI deep learning inference workloads. >> Difference between Mustang-F100 and Mustang-V100.

 • Half-height, half-length, double-slot.
 • Power-efficiency, low-latency.
 • Supported OpenVINO™ toolkit, AI edge computing ready device.
 • FPGAs can be optimized for different deep learning tasks.
 • Intel® FPGAs supports multiple float-points and inference workloads.

ترافیک بازدید از سایت

ریز ترافیک

تماس با ما *

مشاوره و اموزش

 • تلفنهای  پشتیبانی:

  مدیر فروش : 09036080324
 • 02188017229

 • فکس:
 • info (a) qnap123.com

 • مشاوره رایگان
 • ادرس: توانیر، خیابان گنجوی ، نبش کوچه همسایگان
  ساختمان همسایگان

خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را واردنمایید.

آدرس ما روی نقشه گوگل google map

با کلیک بر روی نقشه از روی مسیریاب موبایل به مقصد برسید

لینک های گروه ها و کانال هایQNAP123

لینک گروه های تلگرام

اتاق مشاوره QNAP
اتاق مشاوره QNAP
#QNAP
#QNAP
مهندسي
#QNAP
https://t.me/QNAP123
#QNAP